Upozorňujeme na započetí prací také v areálu mateřské školy. Neponechávejte děti v obou areálech bez dozoru a dbejte zvýšené opatrnosti. Děkujeme. ZMŠ Dobronín

Pouze v aktuální sekci. Akce školy pro veřejnost 2014 15.pdf. Akce zaměřené na podporu PT a KK. Matematika, přírodní vědy. Sport, zdravý životní styl. Čtenářství, český jazyk, kultura, umění. Akce zaměřené na individuální rozvoj žáků. Bezpečnost a ochrana zdraví. Akce pro žáky, zaměstnance školy, rodiče a veřejnost. Projektový den 31. 10. 2014 Brambory. Jak se efektivně učit. První třídy od 1.9. 2015. Organizace školního roku - prázdniny. Školní řád, předpisy, pravidla. Dotazníkové šetření Mapa školy.

OVERVIEW

This site skola-dobronin.cz currently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have evaluated seventeen pages within the domain skola-dobronin.cz and found twenty-two websites referencing skola-dobronin.cz.

SKOLA-DOBRONIN.CZ RANKINGS

This site skola-dobronin.cz has seen alternating quantities of traffic all over the year.
Traffic for skola-dobronin.cz

Traffic ranking (by month) for skola-dobronin.cz

Traffic ranking by day of the week for skola-dobronin.cz

Lol.všici tu VÍTEJTE.

Přítel je člověk, který zná tvoji minulost, věří ve tvou budoucnost a má tě rád takového, jaký jsi dnes.

WHAT DOES SKOLA-DOBRONIN.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skola-dobronin.cz Mobile Screenshot of skola-dobronin.cz Tablet Screenshot of skola-dobronin.cz

SKOLA-DOBRONIN.CZ HOST

We discovered that the main root page on skola-dobronin.cz took one thousand one hundred and nine milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
77.93.223.231

SERVER OPERATING SYSTEM

I discovered that this website is implementing the Zope/(2.12.18, python 2.6.7, linux2) ZServer/1.1 os.

TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This site skola-dobronin.cz had the following in the homepage, "Akce školy pro veřejnost 2014 15." Our analyzers observed that the website stated " Akce zaměřené na podporu PT a KK." The Website also stated " Sport, zdravý životní styl. Čtenářství, český jazyk, kultura, umění. Akce zaměřené na individuální rozvoj žáků. Akce pro žáky, zaměstnance školy, rodiče a veřejnost. Organizace školního roku - prázdniny. Školní řád, předpisy, pravidla."

MORE DOMAINS

Osnovna Ĺkola BraÄe RadiÄa Domaljevac SluĹľbene stranice OĹ BraÄe RadiÄ Domaljevac

SluĹľbena stranica Osnovne škole BraÄ e RadiÄ a Domaljevac. TehniÄŤko i pomoÄ no osoblje. Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. PRAVILNIK O KUÄ NOM REDU. PRAVILNIK O UNUTARNJEM USTROJU, SISTEMATIZACIJI I OPISU RADNIH MJESTA I UVJETIMA ZA NJIHOVO OBAVLJANJE. Nakon pola stoljeÄ a sastala se prva generacija osnovaca iz Domaljevca.

Škola dobrog držanja tijela

Držanje tijela iliti naš uspravni stav je uvijek iznova nastajući prozes u našem umno- osjećajnom univerzumu, proces koji neprekidajući se traje cijeli naš život. Škola držanja tijela iliti naš uspravni stav. Mišići se u cijelom tijelu javljaju u paru, što znači, jedan savija ili približuje, a drugi ispruža ili udaljuje djelove tijela, jedni rotiraju zglob prema unutra, a drugi prema van. Jedan od mišića u paru uvijek stabilizira zglob dok dru.

Jazyková škola Eba, Hustopeče

Vítáme vás na stránkách nově otevřené jazykové školy EBA v Hustopečích. Nabízíme krátkodobé i celoroční kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny. Vše za přijatelné ceny a v centru Hustopečí. Přípravné kurzy na státní maturitu. Přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky. Přijímáme nové lektory, ozvěte se nám.